#1

DeridesMT2

in Metin 2 - Publikacje serwerów Sat Dec 22, 2012 8:06 pm
by Emilo • 1 Post

Witajcie drodzy forumowicze, dziś pragnę Wam zaprezentować jeden z najlepszych serwer Metin2 wszechczasów, a dokładniej chodzi mi o DeridesMT2 !
Nie przedłużając, na serwerze znajdziecie masę nowych dodatków, m. in. wszystkie ulepszacze z polskiego Metina zostały wycofane, na rzecz całkiem nowych, z własną oryginalną oprawą graficzną, ale to tylko drobnostka z tego co jest na naszym serwerze.
Bardzo pracowita i miła administracja uprzyjemnia grę każdemu "wojownikowi" czy też "magowi". Likwiduję wszelkie dostarczone bugi, a także chętnie z Wami porozmawia ; )
Pewnie to co Was interesuje to też eventy. Na Derides to żaden problem, wystarczy spojrzeć na forum ile jest eventów/konkursów, każdy znajdzie coś dla siebie.
Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani do serwera - w co wątpię, możecie obejrzeć Gameplay'e które zamieszczę na samym spodzie. Także chcę Wam podać linka do ostatnio zakończonego konkursy, w którym nagrody na prawdę zdumiewały każdego z uczestników.
To na tyle, liczę że zagracie na tym jakże nie docenianym z serwerów, a naprawdę jest godny uwagi i dorównuję nie jednemu top'owemu serwerowi.
Zapraszam serdecznie, Emilo !

Konkurs: http://board.derides.pl/index.php?/topic...derides-swieta/

Gameplay'e: https://www.youtube.com/watch?v=6nzgOl4Lg2w
https://www.youtube.com/watch?v=kw0T8B1vAgk

Scroll up

Chcesz Wiedziec Status Servera A Niewiesz Jak To Zrobić To Proste Wystarczy Wejść Na Tą Stronke :) http://m2status.tk
Visitors
0 Members and 1 Guest are online.

We welcome our newest member: Dana Foster
Board Statistics
The forum has 317 topics and 656 posts.

0 members have been online today: