#1

Konkurs OX

in Metin 2 - Dyskusja Ogólna Sun Apr 04, 2010 9:28 am
by kamil • 57 Posts

Witam


Przedstawiam wam poradnik o Konkursie OX

Ok Przejdźmy do rzeczy:

.1. Na czym polega Konkurs OX?
Jako uczestnik Konkursu OX musisz odpowiadać na zadawane pytania. Pytania są typu PRAWDA/FAłSZ. Jeżeli wg. Ciebie odpowiedź to TAK - przejdź na pole ze znakiem "O"; jeżeli uważasz, że odpowiedz to NIE - przejdź na pole ze znakiem "X".

.2. Jak mogę udzielić odpowiedzi na pytanie?
Obserwując rundy, które były przeprowadzone do tej pory, zauważyliśmy, że duża ilość graczy zamiast się ruszyć na odpowiednie pole (O lub X), wypisywała na czacie słowa "o" i "x". Informujemy, ze takie odpowiedzi nie są brane pod uwagę. Pole na którym aktualnie stoisz = odpowiedź jaką udzielasz. Pole "O" - TAK; Pole "X" - NIE.

.3. Jaka jest nagroda?
Staramy się, aby nagrodami były drobne upominki nie wpływające za bardzo na balans gry (mogę zapewnić, że nigdy do wygrania nie będą np zbroje+9). Najczęściej nagrodami są przedmioty, którymi nie można handlować - przecież nie chcemy, aby nagrody za OX stały się nowa walutą na Metin2.Pl Przykładowo, ostatnio nagrodami były m.in. Zwoje Przywołania Wodza Orków i Dłonie Krytyka.

.4. Dlaczego poszczególne rundy różnią się liczbą pytań?
Pytania są losowane z puli pytań przez skrypt. Wiadomo - czasami pytania są łatwiejsze a czasami trudniejsze. Ma to na celu wyeliminowanie większości graczy z danej rundy. Przecież nie możemy dać każdemu uczestnikowi nagrody. Ilość pytań zależy od tego, ile graczy aktualnie bierze udział w Konkursie OX. To my ustalamy, czy kolejne pytanie zostanie zadane czy nie.

.5. Czy podczas Konkursu OX można sobie podpowiadać?
Nie jest to zabronione, jednak należy wziąć pod uwagę, ze to właśnie ilość osób, które w danej są uczestnikami konkursu określa to, czy zadane będzie następne pytanie czy przystąpimy do rozdania nagród. Im mniej uczestników tym większa szansa, że nie będzie następnego pytania i dostaniesz nagrodę.

.6. Jak się tam dostać?
Możliwośc brania udziału w konkursie jest możliwe tylko podczas eventu. Żeby tam się wdostać trzeba iśc do Uriel.


Scroll up

#2

RE: Konkurs OX

in Metin 2 - Dyskusja Ogólna Sun Apr 04, 2010 10:27 pm
by Damian6054 • 12 Posts

Metin2.pl/forum.

Scroll up

Chcesz Wiedziec Status Servera A Niewiesz Jak To Zrobić To Proste Wystarczy Wejść Na Tą Stronke :) http://m2status.tk
Visitors
0 Members and 2 Guests are online.

We welcome our newest member: Harley William
Board Statistics
The forum has 413 topics and 752 posts.

0 members have been online today: