Search

show search options
 • Metin4You (New Best Private Serwer!)DateTue Apr 06, 2010 4:08 pm

  ...
  Wszystkie linki mają być w

  1

 • Regulamin Lokalny Działu Metin2-Hacki,Boty,BugiDateMon Apr 05, 2010 1:00 pm

  1. Forum wyłącznie służy do umieszczania cheatów , botów, bugów do gry Metin2

  2. Nazwy tematów powinny przedstawiać nazwę cheata.

  3. W topicu mają być umieszczone:

  - link do cheata

  - screen

  - skan do pliku

  4. Zakaz handlu w dziale

  5. Zakaz upominania userów a danym błędzie popełnionym przez autora

  6. Skany oraz upload ma być robiony tylko przez autora.

  7. W przypadku zauważenia keyloggera lub trojana służy opcja "Wyłślij Prywatną wiadomość"


  8. W temacie nie prosimy o cheaty i inne

  9. Zakaz doublowania postów (pisania posta pod swoim postem)

  10. Skan ma być umieszczany na stronie:

  1
  http://www.virustotal.com/pl/
  11. Wszystkie linki mają być w code!

  12. Pliki mają być bez haseł!


  Regulamin może ulegnąć zmian. Prosze o stałe oglądanie go

 • FishBotDateMon Apr 05, 2010 9:51 am
  Forum post by kamil. Topic: FishBot

  bo ja to kopiowalem nie patczylem co pisze

 • BeykozMT2DateMon Apr 05, 2010 7:24 am
  Forum post by kamil. Topic: BeykozMT2

  @2up
  .... Linki w

  1

 • FishBotDateMon Apr 05, 2010 7:22 am
  Forum post by kamil. Topic: FishBot

  To nie mój bot i nie moje gg...Znalazlem to i skopiowalem zebyscie mieli fishbota....
  ja go nawet nie uzywalem....

 • Co I JakDateSun Apr 04, 2010 8:00 pm
  Forum post by kamil. Topic: Co I Jak

  Ze względów bezpieczeństwa nie można korzystać z HTML w postach. Jednakże proponujemy alternatywę możesz użyć kodów. Są łatwe w obsłudze i podobny do HTML. [B] Tekst [/ b] Wyświetla tekst pogrubiony.
  [I] [Tekst / i] Wyświetla kursywą.
  [Red] Tekst [/ red] czerwony tekst wyświetla
  [Green] Tekst [/ green] Wyświetla zielono.
  [Blue] Tekst [/ blue] Wyświetla niebieski tekst.
  orange [] Twój tekst [/ orange] Wyświetla tekst pomarańczowy.
  [Czarny] Tekst [/ black] Wyświetla czarny tekst.
  [Purple] Tekst [/ purple] tekst Displayspurple.


  Można również korzystać z wielu tagów. na przykład jeśli chcesz, aby wyświetlić "Odwiedź mój Forum! w kolorze czerwonym i tłustym drukiem, wpisz następujące brzmienie:
  [B]] rot [Odwiedź mój Forum! [/ Rot] [/ b]

  Dodatkowo dostępne są następujące opcje:

  [Url] http://www.homepagemodules.de [/ url] http://www.homepagemodules.de
  [Url = http://www.homepagemodules.de] Tworzenie własnego forum! [/ Url] Tworzenie własnego forum!
  [Img] http://www.server.de/grafik.gif [/ img] Wstawienie obrazu w post.
  [Email] [mail@mail.com / email] Płytki adres e-mail można wysłać.


  wstawienie poziomej linijki
  [Small] Tekst [/ small] Wyświetla mały tekst.
  [Duży] Tekst [/ big] Wyświetla tekst duże.
  [Code] preformatowany tekst [/ code] Wyświetla sformatowany tekst,
  na przykład znaków (ze spacjami) z ustalonym z.

  1
  2
  3
   Tekst [/ code tekst] Wyświetla kod źródłowy bez interpretacji forum. 
  [Style = font-size: 12pt] Tekst [/ style] Formaty tekstu przy użyciu CSS (zaawansowanych opcji)
  Proszę bardzo,udoskonalony poradnik

 • Tu Piszemy Podadnia!DateSun Apr 04, 2010 6:05 pm
  Forum post by kamil. Topic: Tu Piszemy Podadnia!

  Cześć!Jestem Kamil i mam 21 lat. Mieszkam w Wielkopolsce ale mam blisko do Wrocławia ;] i lubie opisywać różne tematy o Metin2.Gram w Metin2 od 3-4 lat i znam sporo osób a także FuBu.Widziałem też inne zagraniczne gwiazdy tak jak: xXloboXx z Metin2.de.Chcialbym zostać Moderatorem, bo mogę poświęcić 2-3 godziny w tygodniu a w weekendy nawet 9 godzin.
  Troszeczkę o mnie:
  Widzę że te forum nieżle sie zapowiada ;p Znam też wiele prywatnych serverów do Metin2.A to dlatego że moim kolegą jest Lost
  Lubie Losta więc przyjąłem robote pomagania wszystkim słabym i lepszym.Dodałem tutaj na tym forum nawet kilkanaście TuTów z Metin2 .Jestem szczęśliwy że mogę być na tym forum .Bardzo lubie grać w gry wojenne i podobne do Metin2 na przykład: 4 Story.
  Dlaczego powinienem zostać moderatorem?:
  -Jak zobaczyłem pierwszy raz te forum to mnie oświeciło .Te forum zapowiedzialo się lepiej i zaciekawiło mnie.
  -mogę dużo czasu spędzać na forum 2-3 godziny w tygodniu a w Weekendy aż 9 godzin.
  -Lubię pomagać żółtodziobą już kilkadziesiąt ludzi mi podziękowalo.
  -mogę nagrywać tyle filmów na YouTube ile chce Administrator
  -Stworzyłem kilkanaście TuTków o Metin2
  -Mogę także zrobić konto na YouTube jak sie zgodzi Administrator


  Kontakt ze mną:GG

  1
  15891833  Pozdrawiam Kamil

 • FishBotDateSun Apr 04, 2010 5:57 pm
  Forum post by kamil. Topic: FishBot

  jak chcesz go ostac to na te gg napisz :) to nie moje gg.

 • Cliffy B. sugeruje Gears of War 3DateSun Apr 04, 2010 5:51 pm

  Cliff Bleszinski z Epic Games zasugerował właśnie dość znacząco, że jego kolejną grą, która ma zostać zapowiedziana w czwartek, może być Gears of War 3. Z pewnością ucieszyłoby to fanów tej świetnej serii.

  Bleszinski napisał na swoim Twitterze: „Nie powinienem mówić ‘bigger better blah blah’, ani przynosić żadnych broni na zapowiedź nowego tytułu”.

  Przypomnijmy, że w 2008 roku Gears of War 2 zapowiedziane zostało właśnie hasłem „Bigger, better and more badass” [tłum. „Większy, lepszy i bardziej kozacki”]. Oprócz tego sam twórca pojawił się na zapowiedzi z wielkimi, plastikowymi broniami.


  Czy tym razem będzie podobnie, przekonamy się już w przyszły czwartek.

 • Dragon Age:PoczątekDateSun Apr 04, 2010 5:44 pm

  Kiedy Szary Strażnik pokonał Arcydemona, Ferelden odetchnęło z ulgą – największy przeciwnik został zniszczony bez pomocy znienawidzonego królestwa Orlais. Każdy z mieszkańców wierzył, że na przywrócenie spokoju będzie wiele lat, a kolejna Plaga tak szybko się nie powtórzy. Niestety, gdyby rzeczywiście tak było, moglibyśmy zapomnieć o większych dodatkach do Dragon Age: Początek. A tak, dzięki nowemu zagrożeniu, możemy ponownie wcielić się w Szarego Strażnika w pierwszym dużym rozszerzeniu o podtytule Przebudzenie.

  Twórcy (Bioware) do tej pory nie rozpieszczali miłośników Fereldenu. Oprócz Twierdzy Szarego Strażnika oraz Kamiennego Więźnia, z których ten drugi był zdecydowanie bardziej ciekawy i klimatyczny, pojawił się li tylko jeden dodatek, do tego długo po premierze podstawki. Powrót do Ostragaru poza rezygnacją z fabuły i zagadek na rzecz zbyt dużej ilości walk wyróżniał się jeszcze: wieloma błędami, w tym także takimi, które wykluczały możliwość zakończenia przygody (zawieszanie się głównego przeciwnika), kilkoma przedmiotami średniej jakości oraz mało klimatyczną i urodzajną mapką. Na szczęście pierwszy w pełni oficjalny add-on zmienia to wszystko na lepsze – w Przebudzeniu dostajemy bowiem całkowicie nową historię, przedmioty, możliwości zabawy, towarzyszy drużyny i – co powoli staje się specjalnością programistów Bioware – nowe błędy.
  Rodzi się legenda

  Ale zacznijmy od początku, czyli od momentu zażegnania zagrożenia o nazwie Plaga. Przez sześć miesięcy od pokonania jej głównego zwierzchnika Szary Strażnik miał czas, żeby odetchnąć, wybić resztki wrogów i wyruszyć do swojego nowego królestwa, czyli ziem Amaryntu. Tutaj, w strażniczej Twierdzy Czuwania, czeka na niego kolejna niespodzianka – nowi emisariusze Plagi, do tego na tyle rozumni, że mogący kontrolować inne potwory i mówić w ludzkim, to jest zrozumiałym przez innych języku. I tak nasz bohater po epickiej kampanii trafia do nowej, trochę mniejszej, otrzymując możliwość dolevelowania swojej postaci do 35 poziomu (maksymalny level cap w podstawce ustawiony był na 25). Nowi gracze w świecie Dragon Age też nie zostali poszkodowani, bo gra przewiduje rozpoczęcie zabawy dopiero co stworzonym osiemnastopoziomowym orlaiańskim Strażnikiem, podobnie jak pozwala wyeksportować bohaterów, którzy z jakiś powodów nie ukończyli „jedynki” albo zginęli w ostatecznej potyczce. Fajnie, ale już na starcie rodzi się pytanie czy zbyt duża różnica pomiędzy levelami herosów zaczynających kampanię nie wpłynie na zły balans poziomu trudności?

  Fabuła gry przenosi nas o sześć miesięcy naprzód w stosunku do wydarzeń znanych z Początku, na podarowane Strażnikom w wieczyste użytkowanie terytorium Amaryntu. Gra zaczyna się z hukiem, bo szarżą hurloków i genloków na własność Szarej Straży, czyli Twierdzę Czuwania. Z minuty na minutę robi się coraz ciekawiej – Twierdza zostaje zdobyta przez Pomioty, większość Strażników wybita, a na pobliskim terytorium pojawiają się intryganci kombinujący, kto powinien przejąć sukcesję po Arlu Howe oraz jak wyeliminować z terenu Szarego Strażnika. Tak więc, mimo jednego dużego miasta (Amarynt) i jednej bazy wypadowej (Twierdza Czuwania), nie powinno zabraknąć ani map do zwiedzenia, ani questów. Trafiamy między innymi na zalesiony trakt, do opuszczonej krasnoludzkiej fortecy Kal'Hirol czy na klimatyczne bagna. Ogólnie nie ma powodów, by narzekać na zaprezentowany świat, gdyby nie drobne „ale”. Jako że liczba lokacji została ograniczona raptem do siedmiu, a twórcy nie chcieli rezygnować z eventów, questów i innych erpegowych dóbr wszelakich, czasem ma się wrażenie, że wszystko dzieje się tutaj zbyt prędko. Już na starcie bez żadnych prób Szara Straż zwiększa swoją ilość do całkiem sporej liczby, a ciekawe fabularne motywy, jak na przykład konflikt Nathaniela Howe'a z synem Couslandów, kończą się po pięciu sekundach uściśnięciem dłoni adwersarzy. To zdecydowanie za szybko, za bardzo
  Gdzie wszyscy nasi przyjaciele?

  Wracając do Nathaniela Howe'a – nie tylko spotkamy go w grze, ale szybko zaszczyci on swoją obecnością naszą drużynę. Oprócz niego do teamu możemy zaprosić sześć postaci (w tym jedną tylko na moment), a wśród nich znajdzie się stary zapijaczony łachudra o imieniu Ogrhen. Niestety, ten pocieszny i potężny wojownik to jedyna osoba z pierwszej części (przy okazji, co ciekawe, ma stopień lubienia ustawiony na 0, czyli na całkowitą neutralność, niezależnie od jego poprzednich upodobań), jaka znajdzie się w naszym bezpośrednim otoczeniu. Owszem, epizodycznie pojawiają się Alistair lub Anora, zależnie od tego, którą frakcję poparliśmy w „jedynce”, podobnie jak Wynne, która ma nawet dla nas robótkę, ale bez śladu zaginął ukochany psiak bohatera (rasy Marbari ) a także jego dwie kochanki – Morrigan i Leliana. Postacie te po prostu wyparowały z życia naszego herosa, zakazano mu też najwyraźniej uwikłać się w jakikolwiek romans, szkoda, bo kilka nowych kobietek w grze jest całkiem, całkiem, a programiści w Mass Effect 2 udowodnili, że zaczynają znać się na rzeczy.

  Ze starych znajomych warto też wymienić najbardziej żenującą i denerwującą parę z „jedynki”, czyli Herrena i mistrza Wade'a. Dlaczego warto? Otóż mistrz Wade, u którego poprzednio można było kupić lub wytworzyć tylko kilka ciekawych przedmiotów, tym razem za odpowiednią cenę po prostu zalewa nas takim orężem i zbrojami, jakich świat nie widział. Możemy nabyć u niego np. Księgę Skupienia, której użycie pozwala na ponowne rozdzielenie wszystkich zdobytych punktów pomiędzy specjalizacje, umiejętności i talenty. Możemy więc nauczyć nasze postacie zupełnie nowych, nieużywanych wcześniej zdolności. Poza tym w grze pojawiły się nowe specjalizacje (po dwie dla każdej profesji) oraz całkiem sporo nowych talentów. Powiem szczerze, że umiejętności są naprawdę pakerne, dzięki czemu na przykład wojownik, profesja do tej pory pogardzana, stał się wreszcie ciekawą postacią, i do tankowania, i walki w zwarciu. Rogal, zarówno jako cień, jak i jako legionista umarłych widowiskowo szaleje na plecach przeciwnika, a mag, cóż, mag nadal jest wszechpotężny, a takie umiejętności jak ściąganie cooldowna z czarów czy zamrażanie wszystkich przeciwników wokół plus obrażenia od natury sprawiają, że jeszcze śmielej można razić przeciwników obszarówkami. Szczególnie gdy legionista włączy błogosławieństwo przodków, czyli niewrażliwość na ciosy i magię, po czym wbiegnie w grupę wrogów, a mag rzuci tam morze ognia. Cóż, jest wesoło, a ilość możliwości i taktyk co najmniej się podwoiła.
  Spacer po parku pełnym mrocznych pomiotów

  Podobnie jak liczba przedmiotów, w które możemy zaopatrzyć naszą drużynę. Pierwszymi i najważniejszymi są runy pancerzy (tworzenie run, zresztą, obok wytrzymałości i zwiększania many, jest jedną z trzech nowych zdolności). Owe runy, których poziom skoczył o dwa ponad arcymistrzowskie, mogą zarówno zwiększać obronę, odporność duchową i odporność na żywioły, jak i zmniejszać fatiga, co pomaga lepiej kombinować taktycznie podczas walk, szczególnie przy inwestowaniu w wojownika. Jeżeli chodzi o odzyskiwanie wytrzymałości, to w Amaryncie są do kupienia specjalne napoje, które podobnie jak napoje zdrowia i many regenerują współczynnik, co wpływa bardzo widowiskowo na walki. Z nowych rzeczy mamy też potężne zbroje oraz równie potężny rynsztunek (szczególnie dwuręczny), na tyle potężny, że został umieszczony w ósmym i dziewiątym tierze, na siedem dostępnych w podstawce. To wszystko bardzo mocno odświeża rozgrywkę i pozwala na nowo delektować się przygodą w Dragon Age.

  Jednak obok tych wszystkich zalet gra ma jedną wadę, dającą się we znaki przede wszystkim tym, którzy opanowali taktykę i sposoby walki w poprzedniej części do perfekcji. Otóż okazuje się, że – zaczynając rozgrywkę postacią na zbyt wysokim poziomie oraz posiadając zbyt dużą ilość złota i przedmiotów – możemy zepsuć sobie zabawę, bo gra przestaje być wyzwaniem. Dostęp do najlepszych przedmiotów jest niczym nieograniczony (skrzynie wręcz pękają w szwach), a levelowanie postaci jest dużo szybsze niż w „jedynce” – byle hurlok daje nam prawie 80 expa. To wszystko na tyle obniża poziom trudności, że 3/4 gry można spokojnie przejść na poziomie nightmare jedną postacią (pozdro dla Majkela!). Walki z dwoma nowymi bossami też nie są wyzwaniem, bo na zablokowanie umiejętności jednego jest przeważnie banalny sposób, drugi zaś to klasyczny no-click, możemy zacząć walkę i pójść zrobić herbatę, a drużyna sama poradzi sobie z zagrożeniem.

  Cenna przygoda

  Szkoda, że twórcy nie poszli za ciosem po „jedynce” – która, szczególnie tym nieznającym realiów, potrafiła napsuć sporo krwi – i nie podwyższyli poziomu trudności Przebudzenia. Przez to kolejne epickie wyzwanie staje się tylko przygodą, taką majówką dla Szarego Strażnika, który zwiedza sobie tereny, traktując stwory Plagi jak brzęczące wokół komary. Ale oprócz tego, niestety, sporego błędu, reszta gry jest już bez zarzutu: mamy nowe lokacje, kilka świeżych i dających się lubić enpisów, nowe taktyki, zdolności, czary, questy i wrogów. Inaczej mówiąc – mamy to wszystko, czego powinniśmy spodziewać się po dodatku dla najlepszego RPG minionego roku. Tylko, czy osiemdziesiąt złotych za dwadzieścia godzin gry (w stosunku do pięćdziesięciu w podstawce) nie jest zbyt wygórowaną ceną? Cóż, na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami.
  wybuchowo i... za przewidywalnie, niestety.

 • Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najważniejszych współczesnych wykonawców muzyki hip-hop na świecie, którego wyniki sprzedaży liczone są już w dziesiątkach milionów płyt. On sam jednak nadal czuje niedosyt. Już 6.04 zagra swój kolejny koncert w Polsce. Jak się okazuje, ostatni pamięta szczególnie dobrze. Wirtualna Polska rozmawia z 50 Centem.

 • Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najważniejszych współczesnych wykonawców muzyki hip-hop na świecie, którego wyniki sprzedaży liczone są już w dziesiątkach milionów płyt. On sam jednak nadal czuje niedosyt. Już 6.04 zagra swój kolejny koncert w Polsce. Jak się okazuje, ostatni pamięta szczególnie dobrze. Wirtualna Polska rozmawia z 50 Centem.

 • Kto to jest Kubica ? [TuT] xDDateSun Apr 04, 2010 5:39 pm

  Robert Kubica
  Zespół: Renault
  Narodowość: Polak
  Data urodzenia: 7 grudnia 1984
  Miejsce urodzenia: Kraków
  Ilość występów w GP: 57
  Mistrzostwo Świata: 0
  Zwycięstwo: 1
  Pole Position: 1
  Na podium: 9
  Punkty w GP: 137
  Debiut w GP: 6 sierpnia 2006, GP Węgier
  Poprzedni zespół: BMW Sauber
  Pozycja w sezonie 2009: 14.
  Pozycja w sezonie 2008: 4.
  Pozycja w sezonie 2007: 6.
  Pozycja w sezonie 2006: 16.

 • Taffin:Red Bulle były z innej planety.DateSun Apr 04, 2010 5:37 pm

  Dublet zespołu Red Bull w GP Malezji zrobił wrażenie na innych ekipach, również na Renault. Remi Taffin, szef działu silnikowego teamu Roberta Kubicy nie krył uznania dla postawy zespołu z Milton Keynes. - Oni są z innej planety - stwierdził wprost.

  - To był mocny wyścig w naszym wykonaniu i zakończył się dobrym rezultatem. Nasza szybkość była taka sama jak Nico Rosberga, jednakże udało mu się pozostać przed nami - powiedział Taffin. - Oba bolidy Red Bulla były z innej planety - dodał.
  Szef działu silnikowego francuskiej ekipy był zadowolony również z pracy jednostek napędowych Renault, z których korzysta także zespół Red Bull. - Podsumowując osiągi silników Renault, trzy bolidy, które były nimi napędzane uplasowały się w pierwszej czwórce - zauważył.

  - Miejsce jakie uzyskaliśmy potwierdza nasz postęp, ale nadal musimy ciężko pracować. Chciałbym również pochwalić mechaników, którzy wykonali świetną robotę przez cały weekend w trudnych warunkach - zakończył Taffin.

 • Immortal2DateSun Apr 04, 2010 5:32 pm
  Forum post by kamil. Topic: Immortal2

  Dorzuc wszystko....

 • Jak Stworzyć Prywatny Server Metin2 Na HamachiDateSun Apr 04, 2010 5:29 pm

  Thx :)
  Pomogłes kolega nie wiedzial jak zrobic :)

 • FishBotDateSun Apr 04, 2010 5:19 pm

  Witam Was Dziś Omówimy Sobię FishBota napiszę wam instrukcję:
  1.) Włącz metina.  2.) Wybierz postać.  3.) Idź tam gdzie jest woda.  4.) Załóż wędkę.  6.) Ustaw kamere max w góre i max przybliżona(żeby było widać głowe postaci z "lotu ptaka").  7.) Przynęntę daj pod F3 a umiejętność lowienia pod F4.  8.) Włącz plik fishing_beta_0.1.3i.exe  9.) Wybierz czas oczekiwania po pokazaniu sie obrazka (najlepiej ustawic 2-1 second/s).  10.) Okno metin musi być cały czas na wierzchu.  11.) Nacisnij przycisk End na klawiaturze (przycisk nad strzałkami).  12.) Nic nie rób na pc tylko patrz jak bot sam łowi ryby.  13.) Ciesz sie zdobycza ;]

  Po FishBota pisać prosze na nie mój nr. GG :10870741
  (Nie mój temat)

 • Trade Hack DateSun Apr 04, 2010 5:07 pm
  Forum post by kamil. Topic: Trade Hack

  On zabiera Przeciwny item a przeciwnik dostaje 1 yang ;]
  A ty oszczedzasz

 • Trade Hack DateSun Apr 04, 2010 4:44 pm
  Forum post by kamil. Topic: Trade Hack

  1.Tak jak na filmiku ponizej
  2.Jak wlaczyc?? bedziesz przy swojej ofierze i aktywuj

  1
  http://www.youtube.com/watch#!v=XC-CzNod_ck&feature=related

 • napisz co mozemy poprawicDateSun Apr 04, 2010 12:34 pm
  Forum post by kamil. Topic: napisz co mozemy poprawic

  na gg ci przesle cos fajnego i wstaw to na YT potem na strone lub forum

Content created by kamil
posts: 57
Place: Z kąd pochodzą dzieci Neo ??
Sex: male
Page 1 of 3 « Page 1 2 3 Page »
Chcesz Wiedziec Status Servera A Niewiesz Jak To Zrobić To Proste Wystarczy Wejść Na Tą Stronke :) http://m2status.tk
Visitors
0 Members and 1 Guest are online.

We welcome our newest member: LorraineCamp
Board Statistics
The forum has 356 topics and 695 posts.

0 members have been online today:


Xobor Create your own Forum with Xobor